NOVÉ KURZY JARO 2017

Dobrý den,

připravili jsme pro vás na období "Jaro 2017" nové kurzy s lektorem Ing. Zdeńkem Nejezchlebem.

Jedná se o kurz Dlouhodobý majetek v účetnictví ÚSC, který si klade za cíl  seznámit a prohloubit znalosti úředníků v oblasti účtování o dlouhodobém hmotném a nehmotném majetku územních samosprávných celků (Ostrava, Praha, Ústí nad Labem, Brno a Hradec Králové).

Dále jsou zařazeny kurzy "Daň z přidané hodnoty účetnictví ÚSC" se zaměřením na "začátečníky" (v Pardubicích), "Daň z přidané hodnoty účetnictví v podmínkách ÚSC - odpočty daně" (v Ostravě) a "Daně ÚSC pro starosty a vedoucí pracovníky" (Olomouc).

Všechny kurzy naleznete v sekci Kurzy, kde jsou uvedena data a místa konání a podrobné programy.

Těšíme se na jarní setkání.