Senát neschválil zákon o řízení a kontrole VF

Senát  návrh zákona o řízení a kontrole veřejných financí zamítl. S touto variantou jsme začali trochu počítat již 10.8., kdy jsme se dočetli, že výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a živ. prostředí doporučil Senátu zamítnout návrh zákona. Pravděpodobnost schválení tohoto zákona sněmovnou se tímto významně snížila (z důvodu voleb) a z toho důvodu zatím kurzy na finanční kontrolu rušíme a peníze těm, co zaplatili, vrátíme. Vystavíme dobropisy a peníze zašleme zpět na účty, ze kterých nám byly zaslány. Vývoj legislativy samozřejmě budeme nadále sledovat a v případě schválení zákona bychom vypsali nové termíny kurzů.

Omlouváme se za "uspěchání akce", ale v případě, že by byl zákon schválen, bylo opravdu málo času. Děkujeme za laskavé pochopení.