Rozpočtová skladba 2018

V prodeji - od 12.2. k rozeslání

Ing. Ivana Schneiderová; Ing. Martin Tocauer

Rozpočtová skladba 2018 s komentářem, doplňující materiály k rozpočtovému procesu, vzory a pomůcky

  • Vydání Únor 2018
  • Cena 400,- Kč
Rozpočtová skladba 2018

Komu je kniha určena

Pro úředníky ÚSC na odborech finančních, ekonomických, pro rozpočtáře. Určeno i pro zastupitele (pro starosty a místostarosty).

Popis

Kniha obsahuje plné znění rozpočtové skladby se zapracováním novel předpisu k roku 2018 (17. novela, zatím 82 bodů). Novelizovaná ustanovení jsou zvýrazněna a je uvedeno odůvodnění změn. Komentáře položek a paragrafů jsou aktualizovány a doplněny. Jsou zvýrazněny názvy položek, paragrafů a texty legend, které si zaslouží pozornost pracovníků obcí.

Ke knize bude na www.obecuctuje.cz ke stažení doplňující materiál s obsahem přehledu rozpočtové skladby, s komentářem k novele 250/2000 Sb. i s komentářem k rozpočtovému procesu, vzory dokumentů a vzory  usnesení k rozpočtovému procesu a k rozpočtu a plné příklady zaúčtování. Bude se jednat o aktualizaci minulého materiálu - doplněno o návrhy předpisů k rozpočtové odpovědnosti a další pomůcky a rozbory.  Dokumenty budou vloženy k datu vytištění knihy - předpoklad leden až únor 2018. 

Cenové podmínky:

·        Při objednání 1 ks až 2 ks knihy RS  je poštovné zdarma.

·        V ostatní případech (kombinacích) bude poštovné připočteno k objednávce ve výši aktuálního ceníku pošty.

·        Při objednání 6 ks RS  bude poskytnuta sleva 10 % na titul s počtem 6 ks a bude připočteno poštovné dle platného aktuálního ceníku pošty.