Vícedenní kurz Daňový speciál - květen 2019

  • Publikováno 28/1 2019

Dovolujeme si vás upozornit na třídenní kurz "Daňový speciál", který se bude konat ve dnech 28.-30. května v Turnově a jehož cílem je poskytnutí uceleného výkladu k problematice DPH v podmínkách ÚSC s velkým prostorem pro diskutování jednotlivých problémů. Lektorem je pan Ing. Zdeněk Nejezchleb.

Program kurzu zahrnuje dva akreditované programy "Daňový speciál pro ÚSC" (16 vyučovacích hodin) a "Daň z přidané hodnoty účetnictví ÚSC" (6 vyučovacích hodin), je akreditován pro úředníky a vedoucí úředníky a je vhodný zejména pro začínající a mírně pokročilé účetní, ekonomy a specialisty na DPH u  ÚSC..

Během tohoto kurzu nabízíme ubytování v nově zařízených prostorách školicího střediska Výšinka v Turnově. Cena za noc činí 450,- Kč/osobu a snídaně+večeře činí 200,- Kč/osobu - tyto položky jsou fakturovány zvlášť. Cena oběda je zahrnuta v ceně kurzu. Podrobné informace k vícedenním kurzům a ubytování naleznete v dokumentu 2019 Kurzy vícedenní na Výšince v sekci "Neplacené dokumenty". Na kurz je možné samozřejmě dojíždět i bez ubytování, pokud nejste zdaleka.

Přihlásit se na kurz je možné on-line v sekci Kurzy. V přihlášce prosím zaškrtněte, zda objednáváte ubytování a vyplňte požadované údaje.

Budeme se těšit na setkání.

Zpět na domovskou stránku