Kurzy účetní závěrky

  • Publikováno 30/5 2019

Milé kolegyně, milí kolegové, 

přemýšlela jsem nad letošní závěrkou, zdá se mi, že ji již 3 roky přednáším stejně ( je méně změn) a nestíhám ji probrat komplexně, tak jsem připravila velký "závěrkový" kurz na Výšince - 3denní, kde proberu podrobně závěrku a přidám k ní i aktualizovanou inventarizaci a závěrečné kontroly . Termíny na "Velkou závěrku" na Výšince jsou již vypsané, naleznete je v sekci Kurzy.   Budou se konat v měsících říjnu a listopadu.

V listopadu a prosinci bude školit jednodenní kurzy Účetní závěrka pan Ing. Zdeněk Nejezchleb, který by se věnoval hlavně vybraným rizikovým oblastem tématu a připraví přehled prací nutných k závěrce. Termíny kurzů pana Ing. Nejezchleba na Účetní závěrku zveřejníme v červnu, budou se konat na 9 místech republiky.

Pan Ing. Martin Tocauer  připravuje na podzim  (září, říjen) kurzy k publikaci Rozpočtový proces a bude se v nich věnovat hlavně tomu, jak si správně nastavit rozpočet a rozpočtová opatření a  také rozpočtové odpovědnosti a  zveřejňování. Termíny rovněž zveřejníme na www.obecuctuje.cz v červnu - bude jich 6.

Na jaře 2020 budu v kombinaci s panem Ing. Martinem Tocauerem školit Rozpočtovou skladbu, termíny vypíšeme až v září. 

Budeme se těšit na setkání s vámi.

Zpět na domovskou stránku