Letní škola-konzultační a e-learningové kurzy

Obsazený termín! Tento kurz již není možné objednat.

30/7-18/8 2019 Turnov

Jedná se o volnější kurzy ( 3 denní, pobyt je možné prodloužit) s možností konzultací a s asistencí u plánovaných  e-lerningových kurzů: Rozpočtová skladba, Účetnictví ÚSC - příjmy, výnosy, pohledávky; Účetnictví ÚSC - náklady, výdaje, závazky. V případě, že splníme rozsah akreditovaného programu Transfery a dalších, je možné vydat i osvědčení na tyto kurzy. (Transfery, Transfery a dlouhodobý majetek, Rozpočtová skladba 2019, Účetní závěrka ÚSC...).

  • Cena 2 000,00 Kč za osobu*
  • Akreditace různé, různé

* 2000,- základ (bez e-learningů). Cena 1 e-learning.kurzu 800,- Kč. Při absolvování všech tří e-learning. kurzů je celková max.cena 4400,- Kč (základ 2000,- Kč + 3x800,- Kč) . E-learningy a jejich úhrady vysvětlíme před zahájením kurzu

Místo

Turnov, Výšinka 719

Doprava

Kontakty

Michaela Tuháčková
Mobil: 725 571 504
E-mail: michaela@obecuctuje.cz

Daniela Maroušková
Mobil: 725 571 506
E-mail: daniela@obecuctuje.cz

Komu je kurz určen

Pro účetní obcí a měst a rozpočtáře.

Cíl kurzu

Konzultace finanční problematiky na obcích, obecná výuka dle obsahu akreditovaných kurzů.

Program

3 denní kurz kurz na problematiku účetnictví a transfery ÚSC

Na tento kurz je možné vzít s sebou rodinné příslušníky a je možné si prodloužit pobyt. V rámci vypsaného termínu je možné si začátek a délku pobytu  jakkoliv individuálně zvolit. Omezení je jen  v tom, že nejkratší pobyt jsou 3 noci. 

Cena za ubytování je 450 Kč (ohledně ceny za děti se individuálně domluvíme dle požadavků na ubytování). Kurzy budou bez povinného odběru stravy, je možné zajistit individuálně, vyučtování obcím nejčastěji dle cestovních náhrad pro účastníka kurzu. 

V případě přihlášky prosíme zároveň o mail na iva@obecuctuje.cz s uvedením požadavků na ubytování (počet osob, stáří dětí) a datum pobytu, případně další požadavky. Přihlášku si podejte přes stránky www.obecuctuje.cz jen na sebe (zaměstnance obce), ne na rodinné příslušníky - informace o nich prosím do mailu. 

Cena za kurz je ve výši 2000 Kč.  Lektorka Ivana Schneiderová bude k dispozici 6 hodin denně 4 dny v týdnu - dle vašich potřeb konzultací.

Lektor

Ing. Ivana Schneiderová

  • autorka odborných publíkací (Majetek ÚSC, Účetní reforma, Rozpočtová skladba)
  • auditorka
  • lektorka několika akreditovaných programů
  • specializace účetnictví a problematika obcí

Ubytování

V rámci kurzu je možné ubytování přímo ve školicím středisku Výšinka . Cena za 1 noc 450,- Kč/osoba.Na tyto kurzy je možné vzít s sebou rodinné příslušníky a je možné si prodloužit pobyt.

Podrobné informace k podmínkám a cenám ubytování naleznete v dokumentu 2019 Kurzy Výšinka vícedenní v sekci Neplacené dokumenty.

Podrobné požadavky na rozsah ubytování prosím zašlete na iva@obecuctuje.cz

Podmínky účasti

Platbu prosím poukazujte na účet č. 2600160912/2010, k.s. 308, V.S. je číslo vaší objednávky - pokyny k platbě (proforma fakturu) obdržíte v Potvrzení vaší objednávky v e-mailové zprávě. Daňový doklad obdržíte e-mailem po připsání platby na náš účet. V případě nedoručení potvrzení či dokladu prosíme o kontrolu složky Nevyžádaná pošta ve vaší e-mailové schránce. (Registrovaní uživatelé si mohou po přihlášení na www.obecuctuje.cz daňový doklad stáhnout v záložce "Moje objednávky" v sekci "Můj účet").

Na kurzu obdrží účastníci pracovní materiál zpracovaný lektorem/lektorkou a malé občerstvení. Osvědčení o absolvování akreditovaného programu obdrží účastníci, kteří jsou úředníky, případně vedoucími úředníky podle dle § 2 odst. 4 zákona o úřednících (č. 312/2002 Sb.). Tuto informaci prosím vyplňte v objednávce kurzu. Účastníci, kteří nejsou úředníky, obdrží Potvrzení o absolvování kurzu.

Účastnický poplatek vracíme pouze v případě, že vaše neúčast bude oznámena před datem uzávěrky (4 pracovní dny před konáním semináře).

Prezence účastníků proběhne od 8:30-9:00 hodin.

Pořádající agentura si vyhrazuje právo možné změny data konání a eventuelní zrušení kurzu z organizačních důvodů. Všichni přihlášení zájemci by pak byli informováni.

Těšíme se na setkání s vámi.