Knihy RS a Rozpočtový proces

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

Acha obec účtuje  s.r.o. nabízí k prodeji odborné publikace:

Rozpočtová skladba 2019 (autoři: Ivana Schneiderová, Martin Tocauer, cena 380 Kč + poštovné). Kniha se bude rozesílat koncem ledna a začátkem února 2019.

Podrobné informace k obsahu knihy najdete na www.obecuctuje.cz v sekci Publikace, kde je možné také udělat objednávku.  Novela vyhlášky č. 329/2018 Sb. o rozpočtové skladbě je účinná k datu vydání ve sbírce k 28.12.2018 s aplikací od 1.1.2019; novela má 93 bodů (ne všechny jsou však významné) a bude v knize samozřejmě zapracována včetně komentáře.

Při objednání 6 ks RS a více bude poskytnuta sleva 10% a bude připočteno poštovné dle platného aktuálního ceníku pošty.

Rozpočet a rozpočtový proces pro obce, města a DSO (autoři: Martin Tocauer, Ivana Schneiderová; cena 380 Kč + poštovné). Kniha se bude rozesílat začátkem března 2019 (chceme počkat na vyjasnění povinných rezerv na krize – zda nevyjde avízovaná novela 250/2000 Sb. ) Kniha obsahuje příklady, návody a vzory k jednotlivým dokumentům rozpočtového procesu, kterými jsou rozpočet, rozpočtová opatření, střednědobý výhled rozpočtu, rozpočtové provizorium a závěrečný účet  (příklady pro praxi).  Měla by přispět ke snížení rizik z pokut za přestupky k rozpočtovému procesu.

Podrobné informace k obsahu knihy najdete na www.obecuctuje.cz v sekci Publikace, kde je možné také udělat objednávku.