Nový termín "Daňový speciál"

s ohledem na dost velký zájem jsme se rozhodli udělat druhý termín "Daňového speciálu" a to ve dnech  11. - 13. 6. 2019. Tím se otevřela možnost tato školení trochu diferencovat s tím, že by termín od 28. 5. do 30.5. byl určen prioritně pro obce a menší města a kurs od 11. 6. do 13. 6. 2019 by byl zaměřen zejména na problematiku větších měst (případně krajů, pokud se někdo bude chtít zúčastnit ...). Naše doporučení je takové, aby takovou pomyslnou hranicí pro rozhodování, jakého kursu se spíše zúčastnit, byl počet obyvatel. Do 5 tis. obyvatel bychom určitě doporučovali první kurs, nad 10 tis. obyvatel druhý kurs a v tom intervalu 5 - 10 tis obyvatel to je tak někde mezi podle Vašeho rozhodnutí. Toto rozdělení není samozřejmě dogmatem - je pouze naším doporučením. Pokud se nějaká menší obec bude chtít zúčastnit kursu od 11.6., tak je to možné.

Rozhodně to nebude tak, že jeden kurs bude jednodušší a druhý složitější (na malých obcích se často řeší i složitější případy než na velkých). Jedná se nám jen o to, že problémy velkých Měst jsou často jiné než u malých obcí. Velká města mají řadu aktivit vyčleněnu do samostatných subjektů, řeší se často vztahy mezi těmito subjekty z hlediska DPH. Obce a malá Města si zase jednotlivé činnosti často dělají sami (vodovod, les ....).  .

Věříme, že tímto rozdělením budete moci z kursu získat větší užitek.