Obec účtuje - Vše o účetnictví obcí

Nefungují Vám stránky?

V minulém týdnu jsme upravili nastavení zabezpečení webů obecuctuje.cz a pouctuje.cz. Tento krok může ovlivnit malé množství uživatelů, kteří k procházení webu používají zastaralý operační systém nebo zastaralý prohlížeč. Pokud se Vám nedaří stránky obecuctuje.cz nebo pouctuje.cz zobrazit, nejjednodušší řešení ve většině případů je použít k procházení webu prohlížeč Google Chrome.

Následuje technické vysvětlení změn pro případný zásah Vašich IT pracovníků. Nově podporujeme pouze protokoly TLS verze 1.2 a 1.3, což má za následek, že pro připojení ke stránkám obecuctuje.cz a pouctuje.cz jsou nově vyžadovány alespoň tyto verze prohlížečů: Chrome 31, Firefox 27, Edge, IE 11 (Windows 7), Opera 20, Safari 9. 

Pozn. No, problém je ale asi v tom, že komu stránky nefungují , tak si to nepřečte - a nechce se mi to rozesílat všem. Tak jen prosím, kdybyste si otevřeli stránky na mobilu, nebo náhodou odchytili někoho, kdo s tím má starosti, tak mu toto předat? Dle info od IT by se to nemělo týkat více než 30 uživatelů. 

Hezký den Iva Schn. 

Zpět na domovskou stránku

Návrh a tvorba webu