E-laerning RS a slevy a případná pomoc

Dobrý den, moc děkujeme za zájem o E-learning k Rozpočtové skladbě. Upravili jsme ceny, protože některá města objednávají kurz pro více účastníků, tj. od 5 účastníků včetně od jednoho města  je poskytována od včerejška automatická sleva ve výši 20% (tj. stejná cena jako za 4 účastníky) a od 10 účastníků ve výši 40% (tj. např. 8 účastníků cena - 6400 Kč 20%sleva), 10 účastníků cena 6 tis. Kč (40% sleva).

Dále - pokud kvůli závěrce nemáte moc času, a již jste kurz zaplatili, tak vám běží 30 denní lhůta. Když nestihnete, není problém, stačí mi napsat a mohu vám individuálně lhůtu prodloužit (iva@obecuctuje.cz).

Rovněž se můžete zeptat, kdybyste cokoliv k testům potřebovali vědět, nebo potřebovali nějak pomoci. Kurz jiš splnilo 18 lidí, tak by měli být odpovědi dobře.

Hezký den Iva Schneiderová