Upozornění na nový dokument - součást staveb

v dokumentech najdete aktualizovaný materiál rozebírající problematiku součástí staveb. K aktualizaci tohoto dokumentu nás přimělo nové rozhodnutí KS Plzeň, který jasně dokumentuje naši obavu, do jaké míry je udržitelné i pro daň z příjmů vyčleňovat technologické části určitých staveb, pokud by tyto stavby nemohly bez daných technologií sloužit svému účelu (plavecké bazény, zimní stadiony ....). Dané rozhodnutí KS Plzeň potvrdilo, že toto bude skutečně problém a pokud se tento trend bude dále potvrzovat, tak to má potenciálně velké dopady zejména na daňové odpisy v oblasti energetiky, vodárenství .... (takže uvidíme, kam se tyto kauzy dále budou vyvíjet - nicméně je to jansé potvrzení, že naše obavy nebyly bezdůvodné).