Nový kurz e-learning Inventarizace

Dobrý den, kurz Inventarizace , e -learning je již zveřejněn do nabídky, ale ještě k němu není akreditace od MV. Zveřejnila jsem jej, protože se některé kurzy k závěrce rušily a někteří se kvůli epidemické situaci odhlásili, aby ti mohli již čerpat náhradní kurz. Je však možné si jej již objednat i pro ostatní uživatele. Ti, kteří mají domluvený náhradní kurz, oslovím individuálně, zatím prosím neobjednávejte, napíši vám dnes nebo zítra speciální postup, abyste měli kurz zdarma.

Až vstoupíte do kurzu – uvidíte nahoře zelený text „Osvědčení není vygenerováno – kontaktujte nás“.

Žádost o akreditaci tohoto kurzu na 8 hodin je na MV, mělo by být o ní rozhodováno 22.11.2021. Tedy kolem 25.11. již budu znát číslo akreditace (když vše dobře půjde), doplním jej a v tom místě zeleného textu již budete mít cca od toho 25.11.2021 již vygenerované osvědčení, které si budete moci stáhnout.

Akreditace není vázána na nějaké vyplnění testů apod. Jakmile vstoupíte do kurzu a shlédnete videa, tak budete mít akreditaci – akorát si ji musíte stáhnout. Protože téma je teď aktuální, tak spěchám s nabídkou kurzu, abych splnila své závazky. Kurz je využitelný i pro PO, je využitelný z velké části (v procesních záležitostech) např. i pro školení inventarizačních komisí.

Kurz budete mít otevřený po dobu dvou měsíců od úhrady kurzu. Na Vaši žádost mohu termín otevření kurzu prodloužit (stačí mi napsat mail na iva@obecuctuje.cz).

Pracovní pohodu a pevné zdraví

Tým obec účtuje , aktualita Ivana Schneiderová

Kurz zpracovali: Ivana Schneiderová a Zdeněk Nejezchleb