Informace o aktualizaci dokumentů DPH, nové video

během včerejška jsem aktualizoval odkazy ve zbývajících dokumentech k DPH (doufám, že je to skutečně všechno -v tom kvantu materiálů, je možné něco i přehlédnout). Ještě nejsou hotové aktualizace v podkladových materiálech k videím (tam jsou také místy odkazy) - to bych dodělal do konce týdne (s tím, že ale videa nebudu namlouvat znovu - jen vyměním odkazy v případech, kde se vyskytují).

Dále bych Vás chtěl upozornit na nově nahrané video k problematice obchodního majetku z pohledu DPH. Je to jakési shrnutí toho, co rozebírám v příslušném dokumentu. Moc prosím - nepodceňujte tuto oblast - může se stát skutečně dosti zásadní (třeba ve vztahu k vymezení, z jakých prodejů nemovitostí budeme odvádět DPH). Je to ale potenciálně i důležité třeba pro aplikaci PDP režimu, odpočty DPH ....