Obec účtuje - Vše o účetnictví obcí

Služby obec účtuje a po účtuje v červenci a v srpnu 2022

Dobrý den, přejem Vám všem krásné léto, pevné zdraví a Mír aspoň v Evropě! Ať se vydaří dovolené a odpočinete si! 

Nové registrace je možné udělat až od 1.9.2022 na období 9/22 až 9/23. Služby (stahování dokumentů, prohlížení videí, všechny dotazy) je možné využívat ihned od data úhrady za registrace, tj. např. již od 1.9.2022. Pokud si zakoupíte i možnost podávání dotazů, rovněž bude služba dostupná ihned po úhradě registračního poplatku. Kdo již registraci má, prosím nedělejte novou, ale využijte odkazu na prodloužení. 

Stávající registrace - ke konci srpna  (odhadujeme 29.8.2022) Vám přijde odkaz na prodloužení registrace. Pokud si ji neprodloužíte, tak služba stránek bude končit k 30.9.2022. Ceny základní registrace na období 22/23 zůstanou stejné, rovněž tak zakoupení prvních 3 dotazů zároveň s registrací (3 dotazy zároveň s registrací vyjdou na 600 Kč včetně DPH). Jediné, co zdražíme je přikoupení dotazů, od září 2022 bude možné přikoupit dotazy po dvou dotazech za 500 Kč včetně DPH

Dotazy nevyčerpané do 30.6.2022 propadají, dotazy se na další období nepřevádějí. 

Ti, co si zakoupili registraci základní nebo registraci včetně dotazů  až v měsíci červnu 2022 - v případě, že napíšete na iva@obecuctuje.cz v září 2022, že jste si zaplatili registraci v červnu 2022 a že stojíte o prodloužení, tak vám bude včetně možnosti použití nevyčerpaných dotazů (nelze však prodloužit využití jen  přikoupených dotazů) registrace prodloužena do 9/2023, ale není to automaticky, musíte prosím sdělit, že to tak požadujete (prodlužování se dělá ručně). 

V měsíci červenci a srpnu není zajištěna služba odpovídání na dotazy, a to ani přes maily. Moc prosíme, abyste s tím počítali. Také budeme mít dovolené, dokonce jedna mateřská :o); dále je potřeba zajistit údržbu stránek, udělat přípravy dokumentů, dát do pořádku data v PC apod. A také abychom to vydrželi, tak si musíme od dotazů fakt odpočinout, je to vážně někdy dost náročné - děkujeme za laskavé pochopení. (Takto to bylo vždy od začátku fungování stránek).

Důležité aktuality (změny, novely, stanoviska orgánů)  a případně nově zpracované  dokumenty na stránky budou zajištěny i v červenci a sprnu. Rovněž  je i v červenci a srpnu funkční  systém objednávek publíkací tištěných, e-publikací, e-learningu, kurzů. 

Tým obec účtuje. 

Zpět na domovskou stránku

Návrh a tvorba webu