Obec účtuje - Vše o účetnictví obcí

Prodloužení registrace na období 2022/2023

Dobrý den Vážení uživatelé stránek,

odkaz na prodloužení registrací vám bude přicházet na uvedené kontaktní maily v termínu od 30. 8. 2022.

Od 29. 8. bude také možné registraci prodloužit tak, že se přihlásíte a kliknete na odkaz 'Prodloužit registraci' v záhlaví stránek.

Na odkazech i po přihlášení je možné si vybrat typ registrace (bez dotazů, s dotazy) dle nabídky.

Nově se registrovat bude možné od 1. 9. 2022. Přednostně prosím využijte prodloužení registrace, pokud jste již někdy jako registrovaní uživatelé byli.

Registrace je možná na obecuctuje.cz i pouctuje.cz - každá se dělá samostatně.

Přístup k dokumentům a videím zůstává pro současné registrované uživatele dostupný do 30. 9. 2022

Po 30. 9. 2022 přestanou být neuhrazené registrace na nové období aktivní.

Jak plně využít služby stránek, návody a popisy funkcí co a jak na stránkách najdete, jak pracovat s dokumenty ke stažení, s videi, s dotazy apod. najdete v neplacených videích:

Upozorňujeme také na mírně upravenou změnu Obchodních podmínek – ceny zůstávají stejné.

Toto platí od roku 2021: Neregistrovaní uživatelé mají zdarma přístup k odpovědím na dotazy, které byly zaslány za posledních 12 měsíců. Všechny odpovědi odpovědi již se budou zobrazovat jen registrovaným uživatelům.

Dotazy pro období 2022/2023 je možné kdykoliv přikoupit - zde změna - dotazy bude možné přikoupit za cenu 500 Kč včetně DPH 21% za 2 přikoupené dotazy.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

Zpět na domovskou stránku

Návrh a tvorba webu