Nabídka kurzů DPH

V nabídce kurzů jsou zařazeny nově kurzy týkající se aktuální problematiky DPH. Asi všichni víte, že v současnosti je před třetím čtením novela k zákonu o DPH, kterou by mělo dojít k navýšení limitu obratu pro povinnou registraci z 1 mil. Kč na 2 mil. Kč. Podle původního plánu měla být novela vydána již v posledním čtvrtletí 2022. Nyní díky tomu, že k této novele byly přidány návrhy na mimořádnou daň ze zisků, tak se zvyšuje riziko, že se nestihne včas schválit  (případně novela vyjde těsně před skončením roku).

Protože ale řada obcí a zřízených PO netrpělivě očekává toto zvýšení s tím, že se bude snažit odregistrovat co nejdříve, považovali jsme za nutné nabídnout Vám školení, jehož účelem je vysvětlit všechny související aspekty (co budete muset udělat v souvislosti se zrušením registrace, co byste také měli zvážit). Školení by také mělo být doplněno o některé záležitosti, které jsou v podmínkách zejména malých obcí klíčové a ve kterých se objevuje zvýšená chybovost.

Nabízíme Vám dva termíny - 2. 12. 2022 v Pardubicích a 20. 1. 2023 v Brně.