Obec účtuje - Vše o účetnictví obcí

Prodloužení registrace

Dobrý den, 

zítra a pozítří Vám budou přicházet odkazy na prodloužení registrace na www.obecuctuje.cz nebo www.pouctuje.cz na období 9/2023 až 30.9.2024. 

Rovněž je možné se od 1.9.2023 i nově registrovat. Stahování dokumentů, prohlížení videí, náhled do všech dotazů je možné využívat ihned od data úhrady za registrace, tj. např. již od 1.9.2023. Pokud si zakoupíte i možnost podávání dotazů, rovněž bude služba dostupná ihned po úhradě registračního poplatku. Kdo již registraci má, prosím nedělejte novou, ale využijte odkazu na prodloužení. 

Pokud si registraci i neprodloužíte, tak služba stránek bude končit k 30.9.2023. Ceny základní registrace na období 23/24 se zvýší (obce 2750 Kč, PO 2000 Kč), zvýší se i zakoupení prvních 3 dotazů zároveň s registrací (3 dotazy zároveň s registrací vyjdou na 750 Kč včetně DPH). Přikoupení dotazů - od září 2023 bude možné přikoupit dotazy po dvou dotazech za 700 Kč včetně DPH

Pozn. Zvýšení cen je z důvodu očekávaných změn vlivem nového zákona o účetnictví, tj. očekáváme nutnost zpracování mnoho nových dokumentů a úpravy stávajících dokumentů a videí; dotazy jsou z registrací dotovány, jedná se jen o částečné narovnání. 

Nevyčerpané dotazy se na další období nepřevádějí. 

Ti, co si zakoupili registraci základní nebo registraci včetně dotazů  až v měsíci červnu 2023 - v případě, že napíšete na iva@obecuctuje.cz, že jste si zaplatili registraci v červnu 2023 a že stojíte o prodloužení, tak vám registrace prodloužena do 9/2024, ale není to automaticky, musíte prosím sdělit, že to tak požadujete (prodlužování se dělá ručně). 

Děkujeme za spolupráci a za důvěru, kterou nám projevujete, velmi si toho vážíme! 

Tým obec účtuje. 

Zpět na domovskou stránku

Návrh a tvorba webu