Účelové příspěvky na energie pro PO - video

Ve videích najdete novou nahrávku k problematice účelových příspěvků na energie (případně jiné typy nákladů) poskytované pro příspěvkové organizace. V posledních letech se snažím doporučovat, aby nejistota ve výši skutečných nákladů na energie u PO byla právě řešena poskytnutím účelového příspěvku s vypořádáním na tyto energie.

Zjistil jsem, že významná část (rozhodně ne ale nadpoloviční) zřizovatelů na tento systém již "najela", nicméně co často chybí, je stanovení jasnějších pravidel pro poskytování tohoto příspěvku a jeho vyúčtování. Z tohoto důvodu jsem připravil pro inspiraci námět (vzor) k nastavení pravidel včetně formuláře na vyúčtování a v rámci nově nahranného videa tyto materiály komentuji. Tedy v rámci videa si je můžete stáhnout, upravit pro své potřeby a používat.