Obec účtuje - Vše o účetnictví obcí

Kniha je vyprodaná — knihu už není možné objednat.

Rozpočtová skladba 2021

Rozpočtová skladba 2021

Ing. Ivana Schneiderová

Vyhláška k rozpočtové skladbě v aktuálním znění pro rok 2021 s komentářem. Ke knize bude k dispozici doplňující aktualizovaný materiál ke stažení.

Vydání

Leden 2021

Typ

Tištěná

Cena

400 Kč

Komu je kniha určena

Pro úředníky ÚSC na odborech finančních, ekonomických, pro rozpočtáře. Určeno i pro zastupitele (pro starosty a místostarosty).

Popis

Kniha obsahuje plné znění rozpočtové skladby se zapracováním novel předpisu k roku 2021 (20. novela, 87 bodů). Novelizovaná ustanovení jsou zvýrazněna a je uvedeno odůvodnění změn. Komentáře položek a paragrafů jsou aktualizovány a doplněny, případně opraveny. Jsou zvýrazněny názvy položek, paragrafů a texty legend, které si zaslouží pozornost pracovníků obcí.

Ke knize bude na www.obecuctuje.cz ke stažení doplňující aktualizovaný materiál. Dokumenty budou vloženy k datu vytištění knihy - předpoklad k rozesílání od 20. ledna 2020. Počet stran publikace cca 290. 

K ceně publikace bude připočteno poštovné, k 1 ks ve výši 40 Kč. U dvou a více ks dle platného ceníku České pošty a.s. od 1.1.2021. Při odběru nad 6 ks se poskytuje sleva na knihu ve výši 10%.

Návrh a tvorba webu