Obec účtuje - Vše o účetnictví obcí

Kniha je v prodeji — knihu máme skladem a připravenou k odeslání.

Rozpočtová skladba 2022

Rozpočtová skladba 2022

Ing. Ivana Schneiderová

Stav předpisů k 1.1.2022. Aktualizace na rok 2023 bude vydána v e-publikacích. Vyhláška k rozpočtové skladbě v aktuálním znění pro rok 2022 s pokynem MF a s komentářem. Využitelné i pro rok 2023

Vydání

Únor 2022

Typ

Tištěná

Cena

300 Kč

Komu je kniha určena

Pro úředníky ÚSC na odborech finančních, ekonomických, pro rozpočtáře. Určeno i pro zastupitele (pro starosty a místostarosty).

Popis

Kniha obsahuje plné znění nové vyhlášky o  rozpočtové skladbě č. 412/2021. Vyhláška o RS od roku 2020 neobsahuje náplně položek, paragrafů a dalších třídění. Náplně však obsahuje Pokyn NF k postupu dle vyhlášky, který bude do knihy zapracován k jednotlivým položkám a paragrafům. 

Znění vyhlášky bude tedy v knize doplněno o znění pokynu MF k postupu podle vyhlášky a doplněno komentáři autora.  Opět budou  zvýrazněny názvy položek, paragrafů a texty legend, které si zaslouží pozornost pracovníků obcí.

Počet stran publikace cca 290. 

K ceně publikace bude připočteno poštovné, k 1 ks ve výši 40 Kč. U dvou a více ks dle platného ceníku České pošty a.s. od 1.1.2022. Při odběru nad 6 ks se poskytuje sleva na knihu ve výši 10%.

(Omluva za navýšení ceny, možná dojde ještě ke zlevnění nabídky, ale dle prvotních informací z tiskárny se hodně zvyšují ceny tisku, tak jsem tam raději nechala rezervu, dle vývoje může dojít ke snížení). 

Návrh a tvorba webu